" />

19 Woodstock Festival Poland 2013 – Przystanek Woodstock 2013

WYDARZENIE ARCHIWALNE
nRSaSpAx

Festival Przystanek Woodstock 2013

Każdego roku setki tysięcy młodych ludzi zmierza do Kostrzyna, aby wspólnie bawić się na Przystanku Woodstock.
Ze Śląska, tak jak z największych miast w całym kraju, do Kostrzyna jadą specjalne pociągi, którymi Ślązacy docierają na Przystanek Woodstock, aby bawić się na tym największym festiwalu w Europie.

Gdy Przystanek Woodstock pojawił się na polskiej mapie festiwali, na scenie grali przede wszystkim przedstawiciele polskiej sceny muzycznej. Z biegiem czasu to się jednak zmieniło, na Przystanku Woodstock występowały już takie światowe gwiazdy jak: Guano Apes, Papa Roach lub Prodigy.

W tym roku również nie zabraknie zagranicznych gwiazd. Swój udział potwierdzili już m.in. Atari Teenage RiotUgly Kid JoeAnthraxEmir Kusturica i Kaiser Chiefs.

Więcej informacji na stronie: woodstockfestival.eu/pl

Cały program imprezy: www.wosp.org.pl/przystanek_woodstock/ktozagra

 

Wykonawcy Dużej Sceny 19. Przystanku Woodstock

Pierwszy dzień 01.08.2013 (czwartek)

15:00 – Orkiestra Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze (Polska)
15:10 – Kamil Bednarek (Polska)
16:20 – Offensywa (Polska, Laureat Eliminacji)
17:15 – Atari Teenage Riot (Niemcy)
18:30 – Big Cyc (Polska)
19:50 – Third World (Jamajka/USA)
21:10 – Enter Shikari (Wielka Brytania)
22:40 – Ugly Kid Joe (USA)
00:10 – Gooral & Mazowsze (Polska)
01:30 – Happysad – (Polska, Zwycięzca Plebiscytu Złotego Bączka)

Dzień drugi 02.08.2013 (piątek)

15.00 – Chassis (Polska, Laureat Eliminacji)
15:50 – The Toobes (Białoruś, Laureat Eliminacji)
16:40 – Jamm Chyba Ściebie (Polska)
17:45 – Death By Chocolate (Szwajcaria)
18:50 – Mech (Polska)
20:10 – Farben Lehre (Polska)
21:40 – Danko Jones (Kanada)
23:10 – Anthrax (USA)
00:40 – Emir Kusturica & No Smoking Orchestra (Serbia)
02:00 – Maria Peszek (Polska)

Dzień trzeci 03.06.2013 (sobota)

15:00 – Ametria (Polska, Laureat Eliminacji)
15:55 – Clock Machine (Polska, Laureat Eliminacji)
16:50 – Kabanos (Polska, Zwycięzca Plebiscytu Złotego Bączka)
17:50 – These Reigning Days (Wielka Brytania)
19:05 – Hunter “Metal Projekt”(Polska)
20:25 – Lenningrad (Rosja)
21:55 – Soja (UAS)
23:25 – Kaiser Cheifs (Wielka Brytania)
00:45 – Kiril Dżajkovski (Macedonia)
02:00 – Zakończenie Festiwalu.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Data i lokalizacja

Wczytuję mapę...

Data/czas
01-08-2013 00:00
03-08-2013 00:00

Lokalizacja
Kostrzyn nad Odrą

Kategoria


Be Sociable, Share!
T2D_Leader-650x100